A pokaż mi jak możesz gdzie kogoś porównywałem

A pokaż mi jak możesz gdzie kogoś porównywałem do osoby bez uczuć Ariana nie wyrzuci

A pokaż mi jak możesz gdzie kogoś porównywałem

A pokaż mi jak możesz, gdzie kogoś porównywałem do osoby bez uczuć?
"Ariana nie wyrzuci Tylera bo chce odwiązać legi od niego, to jest bardziej pewnie niż to, że ludzie mają uczucia ......"
W wolnym tłumaczeniu: "Arianie zależy tylko na legach Tylera, dlatego go nie wyrzuci, tak naprawdę nikt nie ma uczuć, więc ona też nie, nie wyrzuci go nie przez szacunek - tylko dlatego że chce jego legi. Nie ma uczuć jak każdy, ludzie nie mają uczuć"
Nie wiem jak inaczej Ty to rozumiesz, takie przesłanie ma to co napisałeś. Jeśli nie potrafisz tak, żeby zdania oddawały to co masz na myśli - a nie masz na myśli tego co piszesz proponuję nie udzielać się na forach, bo nie potrafisz.
Bo nie, to nie jest żart.
Ma ktoś jakieś fajne skriny z ? potrzebuje do filmiku
Że wy to tak interpretujecie nie moja wina, wg mnie to co napisałem nie ma wcale takiego przesłania. Ja napisałem krótko i prosto, to "to jest bardziej pewnie niż to, że ludzie mają uczucia" nie miało w ŻADNYM przypadku zwracać się do arianki.
Kategorie: nie, urlop ojcowski, to, ma, ortodoncja katowice, na, uczuć, wybory prezydenckie, co, chirurg szczękowy Kraków, że, ludzie, jak, wyrzuci, bo, jest, do, https://me-mover.com/forums/user/onemarketpl/, mają