Master G Oudinn - mnie w to nie mieszajcie

Master G Oudinn - mnie w to nie mieszajcie karę z Gustawa zdjąłem z prostego powodu

Master G Oudinn - mnie w to nie mieszajcie

Master G, Oudinn - mnie w to nie mieszajcie, karę z Gustawa zdjąłem z prostego powodu. Ta mute dla niego to była paranoja i tak samo paranoją byłaby dla Oudinna. I po nikim specjalnie nie jeżdżę, mówię co mi leży na sercu.
Do ciebie o to nic nie mam, chodzi bardziej o to że Oudinn popełniając ten sam błąd jak Gustaw nie zachował się sprawiedliwie. Ja już w zgłoszenia nie będę zaglądał, nie będę zgłaszał ani się udzielał. Same problemy z tego mam, mimo że chciałem pomóc. Szara Polska rzeczywistość, ot co.
Brak mi argumentów na takie głupoty.
Btw. Chcesz to startuj, każdy może, bo kto zabroni? Ja się w twoją kandydaturę jak i innych nie mieszam, więc nie wiem po co piszesz takie opinie, chyba tylko po to, aby ocenić moją postawę na negatywną...
Gdzie widzisz głupotę? W tym że chciałem pomóc? Ty powinieneś gibać i ogarniać co się dzieje, nie ja. Stoję na e2 4 postaciami, ogarniam forum i zgłaszam a na końcu jeszcze dostanę w twarz bo wielce oudinn sobie tak zażyczył. Koniec już, nie będę się udzielał. Pomagając samemu sobie się szkodzi.
Jeżeli ktoś z outlaws zostanie zarządcą, to liczcie się z odejściem całkiem sporego % graczy. Chyba wiecie jak się mówi na outlawsów potocznie?
Naprawdę? A mi zdaje się że próbujecie zrobić wszystko aby mnie czernić przed serwerem. A hellowi idzie to nadzwyczajnie dobrze.
Kategorie: nie, się, to, na, z, apartamenty w Szczawnicy, i, ppk symulacja składki, w, że, co, ja, jak, oudinn, stomatolog Nowa Huta, mi, odwołanie pracownika z urlopu wypoczynkowego, będę, wyniki wyborów do sejmu